Gadżety piwne

Kliknij, aby powiększyć

Zapytaj, co piję

Kiedy w 2015 roku ogłosiliśmy nową szklankę #WFP3, projekt wywołał wiele kontrowersji. Dla jednych był kraftową abominacją (shaker?!), dla innych najlepszym szkłem festiwalu. Długo chodził za nami pomysł małego rebrandingu. Zaprosiliśmy więc twórców logo festiwalu Michał Cyruchin i Becia Uchata. Tak wygląda efekt końcowy. Hasło „Zapytaj, co piję” było dla nas symbolem WFP i piwnej rewolucji, bo też to pytanie „co pijesz?” słyszeliśmy najczęściej. Dlatego chcemy, żeby to właśnie to uniwersalne szkło, pasujące do większości stylów, towarzyszyło Warszawskiemu Festiwalowi Piwa niezależnie od oficjalnej szklanki, która na każdej edycji będzie inna.

Dostępna tylko w zestawach lub na festiwalu, w ograniczonej liczbie egzemplarzy.


Cena: 25 zł

Kliknij, aby powiększyć

Szklanka festiwalu WFP13

Szklanka 13 edycji WFP nie ma jeszcze nazwy. Zwężona nóżka nadaje jej smukłości, a falujące kształty świetnie współgrają z zawartością. Zwężająca się pękata czasza kumuluje aromaty. „Bądź jak piwo wypełniające naczynie” – powiedział dawno zapomniany mędrzec, co nie przypadkiem rymuje się z hasłem „wszystko płynie”. Tak jak płynie radosny tłum na Stadionie Legii. Szklanka dostępna jest w dwóch wersjach, przy czym nie wiemy kto jaką dostanie. Chcemy w ten sposób podkreślić siłę i znaczenie Losu i Przypadku, który rządzi naszym życiem dużo mocniej niż byśmy sobie tego życzyli. Dostępna tylko w zestawach lub na festiwalu, w ograniczonej liczbie egzemplarzy.

Cena: 30 zł

Kliknij, aby powiększyć

Kangurek na szklankę WFP13

Czarny, zwieńczony zieloną nicią, o wymiarach idealnych dla tegorocznej szklanki festiwalowej.

Cena: 14 zł

Unikalne, tajemnicze szkło WFP13

Opis już wkrótce!

Cena: 100 zł

Kliknij, aby powiększyć

Kraftowa koszulka WFP13

Kraftowa koszulka (w dwóch wersjach kolorystycznych!) WFP13 to klasyczny T-shirt o uniwersalnym kroju, wykonana z dzianiny wyprodukowanej w Polsce. Autorski nadruk w trzech kolorach powstał specjalnie na zamówienie Warszawskiego Festiwalu Piwa. Motyw chmielowych szyszek wpisuje się w roztańczony wzór, który nawiązuje do najbliższej edycji wydarzenia. Koszulki zostały uszyte lokalnie, z dbałością o każdy szczegół. Żakardowe metki z oznaczeniem WFP są gwarancją oryginalności każdego egzemplarza. Konsumpcja piwa w tej koszulce wyróżni prawdziwego smakosza i prawdziwą smakoszkę stylu. Skład: bawełna 100%, surowiec: dzianina, fason: unisex, rozmiary: S, M, L, XL, XXL, XXL, kolorystyka: wariant beżowy lub zielony, oryginalna wszywka WFP w szwie karku i w krawędzi dołu. Wyprodukowano w Polsce.

Koszulkę kupisz na Eventi.pl lub na Stoisku Festiwalowym WFP


Cena: 119 zł

Kliknij, aby powiększyć

Turbo wytrzymały workoplecak WFP13

Wygodny plecak o fasonie worka, który mimo niepozornej wielkości zmieści przynajmniej 10 butelek piwa. Wykonany z solidnego drelichu, który wytrzyma niejedną wyprawę szlakiem najlepszych browarów rzemieślniczych. Pogrubione bawełniane sznurki sprawdzą się nawet przy dużym obciążeniu. Tłoczona naszywka ze znakiem Warszawskiego Festiwalu Piwa nie pozostawia wątpliwości, że mamy do czynienia z prawdziwym koneserem lub prawdziwą koneserką dobrego smaku. *Skład: 60% bawełna, 40% poliester, surowiec: drelich, wymiary: 34 cm x 45 cm. Model dostępny w trzech wersjach kolorystycznych (czarna tkanina z brązową naszywką, tkanina khaki z czarną naszywką lub żółta tkanina z czarną naszywką).

Plecak kupisz na Eventi.pl lub na Stoisku Festiwalowym WFP

Cena: 69 zł

Kliknij, aby powiększyć

Torba bawełniana WFP13

Torba na piwo i dla piwa. Prosta, piękna, użyteczna.

Torbę kupisz na Eventi.pl lub na Stoisku Festiwalowym WFP

Cena: 15 zł

Kliknij, aby powiększyć

HOPin – ręcznie malowana przyPINka WFP13

Ręcznie malowana emaliowana przypinka odlana z mosiądzu. Motyw miłośnika chmielu to autorski wzór zaprojektowany specjalnie dla Warszawskiego Festiwalu Piwa. Cały nakład pinsów wykonano lokalnie – w polskiej firmie, która w swojej produkcji wykorzystuje metale pochodzące z recyklingu. Skład: mosiądz emaliowany w odcieniu błyszczącego złota, wymiary: 24 mm x 31 mm, kolorystyka: zieleń i rudy brąz. Wyprodukowano w Polsce.

PrzyPinkę HOPin kupisz na Eventi.pl lub na Stoisku Festiwalowym WFP

Cena: 25 zł

Kliknij, aby powiększyć

Piona – ręcznie malowana przyPINka WFP13

Ręcznie malowana emaliowana przypinka odlana z mosiądzu. Motyw „piony” nad kuflem to autorski wzór inspirowany klimatem Warszawskiego Festiwalu Piwa. Cały nakład pinsów wykonano lokalnie – w polskiej firmie, która w swojej produkcji wykorzystuje metale pochodzące z recyklingu. Skład: mosiądz emaliowany w odcieniu błyszczącego złota, wymiary: 30 mm x 26 mm, kolorystyka: 5 soczystych kolorów tęczy. Wyprodukowano w Polsce.

PrzyPinkę „PIONA” kupisz na Eventi.pl lub na Stoisku Festiwalowym WFP

Cena: 25 zł