Zapisz się do stowarzyszenia Wolny Kraft!

Wpłaty członkowskie przyjmujemy przy użyciu płatności PayPal (nie trzeba się logować, wystarczy karta kredytowa!) oraz bezpośrednio na konto
63 2530 0008 2060 1068 8215 0001
(wystarczy wypełnić ten formularz, kliknąc "dalej", zamknąc stronę z płątnością, a w tytule przelewu trzeba wpisać Imię, Nazwisko i "składka członkowska"). W przypadku jakichkolwiek problemów prosimy o kontakt@wolnykraft.org.

Nowy członek

Stowarzyszenie na rzecz Polskiego Kunsztu Rzemieślniczego Wolny Kraft promuje cudowną różnorodność smaków i ludzi jaką niesie ze sobą świat piwa rzemieślniczego. Reprezentujemy konsumentów, dla których ważna jest jakość i rozmaitość pojawiających się na rynku piw, twórcze podejście do tradycji, transparentność oraz ludzie, którzy tworzą tę społeczność. Piwo kraftowe to dla nas coś więcej niż napój - to filozofia pracy, lokalność, niepowtarzalność smaków, sytuacji i towarzystwa. Odpowiedzialność za innych i marzenie, które czasem się spełnia. Kraft umyka definicjom i dla każdego z nas jest czymś nieco innym - ale daje nam taką samą radość i często pozytywnie nas zaskakuje,

Dołączając do naszego stowarzyszenia dajesz nam energię i środki do mówienia o piwie rzemieślniczym, najciekawszych jego przejawach i ludziach, którzy je tworzą. Razem z Tobą chcemy mówić o krafcie tak pięknie, jak na to zasługuje. Jesteśmy organizacją niezależną, przemyślaną i opartą na ludziach, którzy od lat promują piwowarstwo rzemieślnicze we wszystkich jego najlepszych aspektach.

 
Total Amount
Please enter a Username to create an account. If you already have an account please login before completing this form.
Profil członka
  
Potwierdzam zapoznanie się ze statutem stowarzyszenia Wolny Kraft.
 
 
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci: imię, nazwisko, płeć, PESEL, telefon, adres e-mail, adres korespondencyjny przez Stowarzyszenie na rzecz Polskiego Kunsztu Rzemieślniczego Wolny Kraft z siedzibą w Warszawie przy ul. Korotyńskiego 48/109 02-123 w celu rejestracji mnie jako członka stowarzyszenia, a także w celu komunikacji wewnętrznej, przyznawania zniżek i rabatów od partnerów stowarzyszenia, zaproszeń dotyczących aktywności organizowanych przez Stowarzyszenie i innych programów dla członków stowarzyszenia. Wyrażenie zgody przez jest dobrowolne. Informujemy, że zgodę można wycofać w dowolnym momencie poprzez wysłanie wiadomości na adres kontakt@wolnykraft.org, nie wpływa to jednak na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Wycofanie zgody jest równoznaczne ze skreśleniem z listy członków Stowarzyszenia na rzecz Polskiego Kunsztu Rzemieślniczego Wolny Kraft oraz trwałym usunięciem wszystkich danych zgłaszającego z zasobów stowarzyszenia. Zapraszamy do zapoznania się z naszą polityką prywatności.
Dane adresowe użytkownika