Pakiety dla wystawców WFP13

Wsparcie promocyjne wystawców podczas Warszawskiego Festiwalu Piwa

Pakiet mały 

  • 5 fotografii produktowych/zespołu (zdjęcia wykonane przez naszego fotografa) do dowolnego użycia
  • 30 sekundowe zaprezentowanie/zaproszenie na stoisko, wideo dystrybuowane w relacjach na FB i IG
  • 1 post zapraszający na stoisko (FB + IG) dotarcie do 6000 – 12 000 użytkowników

Wartość pakietu: 1000 zł

Cena: 500 zł

Pakiet średni 

Pakiet mały (5 fotografii, wideo w relacjach, post zapraszający) +

  • Wpis* o browarze na stronie Wolny Kraft wsparty kampanią AdWords* o wartości 500 $ + publikacja w mediach społecznościowych (WFP i Wolny Kraft)

*) Treść wpisu musi dotyczyć jakiejś wyjątkowej działalności browaru, np. akcji charytatywnej, wyjątkowego produktu / współpracy, osób, które tworzą browar. Nie tworzymy “wizytówek” browarów. Zastrzegamy sobie prawo do odmowy publikacji, jeśli uznamy, że temat nie jest interesujący.

*) Kampania Adwords ma promować tekst, opierając się na słowach kluczowych, zawartych lub dotyczących tekstu. O ile to możliwe, nie stosujemy słów kluczowych dotyczących alkoholu, za wyjątkiem nazwy własnej, czyli np. Browar X. Ponieważ nie można wyestymować ruchu i czasu trwania kampanii, nie znając słów kluczowych, opieramy się w ofercie wstępnie o wartość kampanii. Na promocję tekstu przeznaczymy 500$ – to bardzo duży budżet, przy założeniu, że omijamy słowa kluczowe związane z alkoholem. Kampania rozpocznie się przed WFP. Po określeniu słów kluczowych, przedstawimy szczegóły związane z kampanią. 

Zasięg:

Przykładowa kampania adwords przeprowadzona w celu promocji akcji #PsiePomaga na #WFP13 (nie ujawniamy wyników z kampanii z partnerami)

Cena: 2500 zł